שיתוף פעולה בין חברת LAC לחברת קליר
כחברה מובילה בארץ בתחום הייעוץ למערכי מזון, חברת LAC  פועלת למצוא פתרונות מקיפים, איכותיים ויעילים לצורכי לקוחותיה. במטרה לשמור על איזון בין שיפור רמת ההיגיינה במטבחים לבין שמירה על תקציב, נולד שיתוף פעולה בין חברת LAC לחברת קליר.

חברת קליר הינה החברה המובילה בישראל בייצור ובשיווק מוצרי צריכה למגזר המוסדי-תעשייתי. לקליר שיתופי הפעולה בינלאומיים עם חברות מובילות בעולם, והינה נציגתה הבלעדית של  ECOLAB בישראל. 
ECOLAB  הינו קונצרן הניקיון הגדול בעולם, והמוביל בתחום חומרי הניקוי המקצועיים זה  למעלה מ-90 שנה.
עם 1,300,000 לקוחות ברחבי העולם ECOLAB חולשת על מעל ל-20% מנתח השוק העולמי!

לוקחים אחריות על הניקיון 
בעזרת טכנולוגיות חדשניות, פתרונות מבוססי מחקר ו-5,300 פטנטים רשומים עליהם אמונים 1,300 מדענים העוסקים במו"פ ב-15 מעבדות ברחבי העולם, ECOLAB מבטיחה ללקוחותיה את רמת הניקיון הגבוהה ביותר. 
מערך השירות וההדרכה של קליר, הכולל יועצים מקצועיים וצוות טכנאים, עומד לשירות הלקוחות משלב התאמת מערכת לצרכים הספציפיים של הלקוח, החל מהתקנה ועד יישום בשטח.  היועץ נותן ללקוח מענה רחב, הכולל ניתוח צרכי הלקוח, הדרכת משתמשים לשימוש נכון ולבטיחות בעבודה, התאמת מוצרים וטכנולוגיה, וייעוץ בתחום השפכים ומים מטופלים לייעול ולחסכון. 
כל ביקור של יועץ מקצועי מסתיים בהגדרת הנקודות לשימור ולשיפור ובמילוי דו"ח בקרה לציוד הטכני. 

חסכון באנרגיה, סביבה נקייה ובטיחות באוכל
ECOLAB מחויבת לשמירה על איכות הסביבה, לשמירה על בטיחות המשתמשים ולצריכה מבוקרת ומחושבת של אנרגיה ומים. על כן, היא מספקת ללקוחותיה פתרונות לקידום בטיחות באוכל, שמירה על סביבה נקייה, אופטימיזציה של אנרגיה ומים ושיפור יעילות תפעולית בלמעלה מ-170 מדינות בעולם. 
מפסיקים לקנות מים!
מוצרי ECOLAB מכילים חומרים בריכוז גבוה במיוחד לחיסכון ניכר ב-cost in use.
שימוש בתהליכי עבודה קצרים ויעילים ובחינת הצריכה והשימוש של הלקוח מביאים לחסכון באנרגיה ומשאבים, המובילים ליעילות ולחסכון כלכלי ללקוח.

פתרון מלא ללקוח  
ECOLAB מציעה מגוון פתרונות רחב למשק, למטבח ולמכבסה, מוצרים מרוכזים, מערכות מינון ודילול ייחודיות ופורמולות המבוססות על פטנטים רשומים. 
קבצים מצורפים
כל הזכויות שמורות © ל-חברת LAC בע"מ